Восени на українців очікує подорожчання м’яса, хліба та яєць

1 1 073

За даними Міністерства фінансів, в липні річна інфляція прискорилася від 9,5% до 10,2. Таких показників не фіксувалося з 2018 року. Експерти стверджують, що українцям слід готуватися до того, що ціни не припинять своє зростання.

Про це пише agronews.ua.

 Прогнозується, що м’ясна продукція збільшиться в ціні на 5-10%, і подорожчання вже почалося. Минулого місяця м’ясо великої рогатої худоби, а також курки, в порівнянні з червнем, зросло в ціні на 3%. Серед головних причин називають подорожчання комунальних послуг (в тваринництві використовується велика кількість води і електрики), а також корму.

За даними економіста Олега Пендзина, вартість хліба продовжить збільшуватися приблизно на 1,5% на місяць. І таке зростання відбудеться незважаючи на те, що в цьому році в країні очікується рекордний урожай зерна — понад 70 млн тонн. Однак уже з вересня продукція подорожчає, і причина — все те ж зростання тарифів на електроенергію для підприємств.

Не виключають фахівці і зростання цін на яйця. У 2021 році ціни відверто шокували українців, хоча за останні місяці десяток подешевшав на 6-8 грн. Однак восени вартість може повернутися до рівня квітня — до 38 грн за десять штук.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Владимир пише

    То что будут расти цены верю, это единственное, что умеет команда “Зе” !
    Мне в июне подняли пенсию на целые СЕМЬ гривен ! Но в августе ТРИ сняли, что бы не жыровал ! Пусть мне объяснят как можно биологически выжить на пенсию в 2058 гривна при постоянно растущих ценах. Если нет объяснения, значит это ГЕНОЦИД ! ! !

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!