Хто став новим міністром аграрної політики, та чому Роман Лещенко залишив посаду?

0 360

У четвер, 24 березня, Верховна Рада України ухвалила дві постанови, згідно з якими у відставку пішов міністр аграрної політики та продовольства роман Лещенко та було ухвалено кандидатуру нового очільника відомства. Новим міністром став Микола Сольський, повідомляє SEEDS.

Микола Сольський

“Верховна Рада України призначила на посаду Міністра аграрної політики та продовольства Миколу Сольського. На пленарному засіданні 24 березня 2022 р. Верховна Рада України прийняла Постанову (№7195) про відставку Міністра аграрної політики та продовольства України Лещенка Р.М. Постановою (№7196) призначила на посаду Міністра аграрної політики та продовольства Сольського Миколу Тарасовича”, – повідомили на офіційній сторінці парламенту в Telegram.

Пізніше на своїй сторінці у Facebook Роман Лещенко повідомив, що був змушений піти у відставку за станом здоров’я.

“Команда Мінагрополітики зробила все, щоб перевести Агро на рейки воєнного часу – сьогодні цей потяг, який гарантує нашій державі продовольчу безпеку, їде так, як треба… Я зробив усе, щоб по максимуму налагодити роботу. Але зараз я веду війну не тільки з нашим спільним ворогом, але й з важкою спадковою хворобою. Вона не має прописки, через неї стан мого здоров’я постійно погіршується. Тому я змушений залишити посаду міністра агрополітики – з важким серцем, але зі щирою вірою у відновлене Міністерство аграрної політики та продовольства України”, – зазначив Роман Лещенко.

Міністр подякував президенту, команді міністерства та аграріям за співпрацю, а також побажав своєму наступникові сил та фахової реалізації.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!