Як збирати по два врожаї броколі на рік: поради від фермерки

0 648

Два врожаї капусти броколі на рік збирає фермерка з села Великі Копані (Херсонська область) Любов Рискулова. Робити це дозволяють теплий клімат півдня України та дотримання технології вирощування, повідомляє SEEDS.

Вперше броколі фермерка висаджує ще наприкінці лютого. Перед тим, як ділянка під капусту буде зорана, на неї вносять добриво – гній, курячий послід чи фосфогіпс. Садять броколі під плівку, також від заморозків захищають рослини агроволокном, пише AgroTimes.

На ділянці, де Любов Рискулова вирощує капусту, обладнане крапельне зрошування. Через нього також вносяться добрива. Для підживлення використовують комплексні добрива, що містять фосфор, магній, азот, макро- і мікроелементи, а також кальцій.

За місяць броколі підживлюють та прополюють. Плівку з насаджень знімають вже у квітні, коли температура стає достатньо високою. Перший врожай броколі фермерка збирає на прикінці квітня або на початку травня. Після цього на ділянку висаджують нову капусту, яку зберуть вже влітку.

Читайте також: Як на одному полі зібрати кілька врожаїв за рік?

Також з одного поля можна отримувати по два врожаї різних культур. Наприклад, так роблять власники сімейної ферми, брати Сергій та Андрій Павлюки з Рожища (Волинська область), пише AgroTimes. Щороку вони вирощують на полі ранню картоплю, а після її збору, в липні, садять цвітну та пекінську капусту. Збирають урожай капусти фермери у жовтні.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!