Які овочі найбільш вигідно вирощувати в теплиці?

0 719

Через подорожчання газу частина виробників овочів на закритому ґрунті зазнала втрат. Утім, деяку плодоовочеву продукцію наразі вирощувати досить вигідно. Наприклад, лише за минулий тиждень вартість огірків зросла на 11%. Також існує високий попит на помідори, тому, як зазначає директор ТОВ “Агрокоін” (Водяне, Запорізька область) Андрій Чорний, їх вирощування теж є достатньо рентабельним, повідомляє SEEDS.

“Серед тепличних овочів помідори та огірки є найрентабельнішими. У Водяному вирощування огірків і томатів стало традицією. Покупець, їдучи до нас, знає, що в одному місці й одночасно він зможе закупити їх стільки, скільки йому потрібно. З огірків та томатів легко формувати великі товарні партії”, – цитує Андрія чорного видання AgroTimes.

Що ж до інших овочів, то вирощувати капусту, солодкий перець, баклажани та деякі інші культури в теплиці не настільки рентабельно, адже великі партії таких продуктів важко сформувати.

“Ми якось спробували навесні вирощувати редиску, але вона за термінами перекриває ранній томат, і це невигідно”, – розповідає директор господарства.

Нагадаємо, в Україні стрімко дорожчають огірки. Збільшується ціна як на українську, так і на імпортну продукцію. Минулого тижня ціни на український продукт коливалися від 48 до 55 гривень за кілограм. Вартість турецьких тепличних огірків коливається від 38 до 46 гривень за кілограм.

Читайте також: Стрімко зростають ціни на огірки: чому це відбувається?

Аналітики EastFruit прогнозують, що цього тижня подорожчання огірків продовжиться, адже попит на внутрішньому ринку зростає, а пропозиція залишатиметься обмеженою.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!