Органічний сир та йогурт виготовляють на Волині

0 311

Розширюється не лише перелік українських виробників органічної продукції, а й їхній асортимент. Днями ТМ “Старий Порицьк” (Волинська область) презентувала новий продукт – густий йогурт. До лінійки виробника також входить кілька інших органічних продуктів, аналогів яких в Україні поки що немає, повідомляє SEEDS.

Перші партії нового органічного десерту, йогурту з ягідним наповненням, лімітовані. Утім, вже зараз їх можна придбати в Києві. Наразі продукт доступний у двох смаках – суниця та чорниця.

У жовтні виробник також презентував першу в Україні органічну гауду з пажитніком. Крім того, під ТМ “Старий Порицьк” виготовляє органічні сир чеддер, молоко, пряжене молоко, ряжанку та ін.

“Ряжанка -це один з найкорисніших і найсмачніших кисломолочних напоїв. Завдяки набору цінних вітамінів і амінокислот у своєму складі цей продукт володіє корисними властивостями для людського організму. Отримуємо ряжанку шляхом пряження цільного незбираного молока протягом 6 годин до карамельного відтінку та характерно вираженого топленого смаку, заквашуємо натуральними заквашувальними культурами”, – зазначають в компанії.

Читайте також: З українських магазинів зникнуть псевдоорганічні продукти

Нагадаємо, органічні виробники в Україні зможуть отримати державну підтримку. А продаж неорганічних продуктів з маркуванням біо, органік та ін. заборонять. Такі нововведення запроваджуються Законом “Про внесення змін до розділу XI “Перехідні положення” Закону України “Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції”. Депутати Верховної Ради ухвалили відповідний проєкт Закону №5440 у липні цього року.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!