Які овочі та фрукти найбільш популярні серед українців?

0 4 616

Хоча українці залишаються прихильниками традиційної для нашої країни плодоовочевої продукції, також зростає інтерес до екзотичних овочів та фруктів. Поступово асортимент продуктового кошику громадян розширюється, зазначила під час конференції “Підвищення ефективності в плодоовочівництві” Марія Лакєєва, аналітика “Асоціації ягідництва України”, повідомляє SEEDS.

Серед фруктів найпопулярнішими залишаються яблука, банани та цитрусові. Активно українці купують сезонні ягоди. Що ж до овочевої групи, то тут традиційно популярні продукти “борщового набору”. Попри це, споживачі поступово звикають і активно куштують нішеві продукти, що вважалися екзотичними: спаржу, авокадо, різні типи салатів та капусти.

“Якщо помідор іншого сорту, відрізняється кольором, він буде більше цінуватися споживачем. Але спочатку його потрібно привчити до нової продукції”, – цитує Марію Лакєєву видання agronews.ua.

Що ж до ягід, то сезон лохини та суниці садової на українському ринку зростає. Споживачі частіше почали купувати суницю навесні, а сезон активної реалізації лохини розширився і нині триває з червня по вересень.

Серед тепличних овочів найбільш популярні огірки та помідори. Частка свіжих овочів, ягід та фруктів у раціоні українців зростає, а от популярність консервованої продукції поступово зменшується, зазначила аналітик “Асоціації ягідництва України”.

Читайте також: Куди експортувати цибулю, та чому варто вирощувати буряк?

Що ж до інших трендів, якими можуть скористатися українські виробники овочів, економіст інвестиційного департаменту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак виділяє зростання популярності червоного буряка (продукти з нього – сік, снеки та ін.) та цибулі. Про це фахівець розповів під час конференції “‎Овочі та фрукти України-2021”.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!