Які ранні сорти картоплі добре себе зарекомендували?

0 460

Ранні сорти картоплі для фермерів — це можливість почати сезон раніше, а для власників присадибних ділянок чи дач — можливість раніше поласувати бульбою нового врожаю. Утім, щоб урожай цей був щедрим, а сама картопля смачною, варто відповідально ставитися до вибору сортів, пише SEEDS.

Цього року українські фермери та домогосподарства мали можливість безкоштовно отримати насіння картоплі сорту Раномі від компанії «Агріко Україна‎»‎. Це стало можливим завдяки підтримці від Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics Internetional, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Раномі — ранньостиглий високоврожайний сорт картоплі, який цього року було висаджено на демонстраційних ділянках різних регіонів. «Оселилась» Раномі на картопляних полях Київської, Рівненської та Чернігівської області, а також на Тернопільщині й на Волині.

Господарства, які отримали насіння від «Агріко Україна‎»‎ вже збирають урожай ранньої бульби і цілком задоволені результатом. Ця картопля має привабливий товарний вигляд, тому є цікавою для постачання в торговельні мережі. Крім того, сорт є стійким до захворювань, зокрема, до парші.«‎Продемонстровані сортом результати випробувань в різних ґрунтово-кліматичних умовах цього сезону покладають велику надію, що для справжніх поціновувачів картоплі Раномі стане наступним фаворитом після надраннього сорту Рів’єра»‎, — вважають представники «Агріко Україна‎»‎.

Ось, що говорять самі фермери, господарі ТОВ «Яловицька Агротехнологія» (Рівненщина) Генрі та Любов Ілларіонівна Біренси, про новий сорт:

А ось відгук Анатолія Аршуліка власника ФГ «Еко-Тур» (СОК «Волинська картопля»):

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!