Який сезонний фрукт найдешевший в Україні?

0 1 452

Почався традиційний період сезонних овочів, ягід та фруктів. І якщо попит на овочі, попри кризу, зберігся, то фрукти та ягоди українці купляють рідше, тому і ціни на сезонну продукцію цієї групи знижуються, пише SEEDS.

Найбільше, порівняно з сезоном минулого року, подешевшали сливи. Ціна на ці кісточкові знизилася удвічі.

“Наразі виробники пропонують якісну зливу по 10-20 грн за кілограм ($0,27-0,55/кг), ціна на некондиційну продукцію взагалі стартує від 7 грн за кілограм ($0,19/кг). Нагадаємо, що сезон масової реалізації сливи минулого року також розпочався наприкінці липня, проте тоді виробники не готові були вести відвантаження дешевше 28 грн за кілограм ($0,77/кг). У той же час попит на сливи зараз досить стриманий, що чинить додатковий тиск на ціни”, – зазначають аналітики порталу EastFruit.

Наразі садівники змушені продавати сливи з саду дешевше а собівартість їх вирощування. І це лише початок сезону. Аналітики прогнозують подальше зменшення цін на сливи.

Нагадаємо, цього тижня до Національного переліку нематеріальної культурної спадщини України внесли традицію приготування сливового леквару (повидла за особливим рецептом) на Закарпатті.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!