Японія збільшить обсяги закупівлі українського меду

0 269

Найближчим часом Японія планує здійснити закупку додаткових обсягів українського меду. Такі новини на своїй офіційній сторінці в Facebook оприлюднив посол України в Японії Сергій Корсунський, пише SEEDS.

Так, днями він зустрівся із Хідео Ямадою – президентом провідної японської компанії Yamada Bee Company Group, котра займається виробництвом меду, косметичних та лікарських засобів, біологічно активних харчових добавок із прополісу та інших супутніх продуктів бджолярства.

За словами Сергія Корсунського, представники Yamada Bee Company Group прагнуть підтримати українських пасічників. «Вони прийняли рішення надати технічну допомогу українським бджолярам у вигляді специфічного обладнання, а також вже почали експорт в Японію додаткових обсягів українського меду (особливо цікавить мед з соняшнику, липи і акації), а також іншої солодкої продукції українського виробництва. 10% від обсягів продажу власної та української продукції буде спрямовуватись для України», – зазначив полос України в Японії.

Нагадаємо, що українські бджолярі зіткнулися з низкою перепон у процесі роботи, пов’язаних із впровадженням воєнного стану в країні. Детальніше про це можна прочитати у матеріалі «Важливо зберегти пасічників»: бджоляр з Черкащини розповів про державну підтримку галузі під час війни».

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!