Європа зацікавилась екзотичними грибами, які вирощують в Україні

0 996

Грибна ферма Nature Green, яка розташована в селі Концове Ужгородського району, відкрилась менше року тому – у серпні 2019-го. Однак вже зараз, зважаючи на колосальне збільшення замовлень, власники розширюють виробничі площі з 2,5 до 3,5 тис. м².

Ферма розташована близько від україно-угорського кордону. Тільки після двох років будівництва, експериментів, досягши стабільної якості врожаю, виробник грибів шиїтаке відкрив тут своє виробництво.

“Лише минулого вересня ми отримали першу публікацію у засобах масової інформації, і з того часу все дійсно швидко просунулося. Це призвело до поштовху в європейських країнах, оскільки ми спостерігали великий інтерес до наших свіжих грибів шиїтаке з боку серйозних покупців, навіть по всьому світу. Поточний попит дозволив нам розширити наші об’єкти з 2500 до 3 500 м²”, – розповів керівник відділу продажів Nature Green Вінченцо Саленто.

Окрім шиїтаке, на фермі планують вирощувати також гриби пом пом (лев’яча грива), шімеджі, ерінги та інші екзотичні гриби.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією AgroTimes

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!