Молоко стає дефіцитом на ринку Європи – експерт

0 109

На початку вересня цього року молокозаводи Німеччини та Нідерландів суттєво збільшили закупівельні ціни на молоко. Зокрема, вартість вищевказаного продукту зросла до понад 60 євроцентів за літр (майже до 25 грн грн/л), пише SEEDS.

Таку інформацію оприлюднив генеральний директор ІМК Алекс Ліссітса на своїй офіційній сторінці в Facebook.

«Схоже, що молоко стає дедалі дефіцитнішим на ринку Європи. Причиною цього є різке скорочення поставок молока, тобто дедалі дефіцитніша пропозиція сирого молока на ринку. Безумовно, це пов’язано зі складною ситуацією з наявністю (засуха) і дороговизною кормів та здорожчанням енергоресурсів», – зазначив він.

Нагадаємо, що в на тимчасово окупованій території Луганщини виробники молока не мають змоги збути свою продукцію. Про таку ситуацію в регіоні розповів голова Луганської військової адміністрації Сергій Гайдай. За його словами, окупанти пропонують фермерам Луганщини по 7 рублів за літр молока. До слова, минулого року місцеві аграрії мали змогу реалізовувати молоко по 20 грн за літр. Це в сім-вісім разів більше, ніж те, що місцевим виробникам молока пропонують зараз. Детальніше про це можна прочитати в матеріалі «Краще вилити, ніж продати»: На Луганщині фермери віддають окупантам молоко за безцінь».

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!