Молоко стає дефіцитом на ринку Європи – експерт

0 64

На початку вересня цього року молокозаводи Німеччини та Нідерландів суттєво збільшили закупівельні ціни на молоко. Зокрема, вартість вищевказаного продукту зросла до понад 60 євроцентів за літр (майже до 25 грн грн/л), пише SEEDS.

Таку інформацію оприлюднив генеральний директор ІМК Алекс Ліссітса на своїй офіційній сторінці в Facebook.

«Схоже, що молоко стає дедалі дефіцитнішим на ринку Європи. Причиною цього є різке скорочення поставок молока, тобто дедалі дефіцитніша пропозиція сирого молока на ринку. Безумовно, це пов’язано зі складною ситуацією з наявністю (засуха) і дороговизною кормів та здорожчанням енергоресурсів», – зазначив він.

Нагадаємо, що в на тимчасово окупованій території Луганщини виробники молока не мають змоги збути свою продукцію. Про таку ситуацію в регіоні розповів голова Луганської військової адміністрації Сергій Гайдай. За його словами, окупанти пропонують фермерам Луганщини по 7 рублів за літр молока. До слова, минулого року місцеві аграрії мали змогу реалізовувати молоко по 20 грн за літр. Це в сім-вісім разів більше, ніж те, що місцевим виробникам молока пропонують зараз. Детальніше про це можна прочитати в матеріалі «Краще вилити, ніж продати»: На Луганщині фермери віддають окупантам молоко за безцінь».

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!