За рік Україна погодила 75 міжнародних ветеринарних сертифікатів

0 133

Протягом 2019 року Держпродспоживслужба узгодила 28 експортних ветеринарних сертифікатів. Також за рік було узгоджено 47 сертифікатів для імпорту продукції галузі тваринництва в Україну. Про це йдеться в повідомленні Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

Зокрема 28 форм міжнародних ветеринарних сертифікатів на експорт були погоджені з компетентними органами: Боснії та Герцеговини, Ефіопії, Катару, КНР, Лівану, Лівії, Північної Македонії, Королівства Саудівська Аравія, Сербії, Сінгапуру, Туреччини, Японії, Тайваню.

До того ж 47 форм міжнародних ветеринарних сертифікатів на імпорт були погоджені з ЄС, Бельгією, Білоруссю, Болгарією, Великобританією, Вірменією, Грецією, Естонією, Ірландією, Іспанією, Італією, Канадою, Литвою, Молдовою, Німеччиною, Польщею, Румунією, Сербією, Словаччиною, Угорщиною, Фінляндією, Хорватією, Швейцарією, Швецією.

“Торік Україна успішно пройшла 5 зовнішніх аудитів компетентних органів ЄС, Китаю, Канади, Ефіопії щодо системи державного контролю за виробництвом різного роду продукції. Це свідчить про визнання системи державного контролю в Україні та її дієвість, а також говорить про те, що українська продукція є затребуваною в світі”, – зазначила виконувачка обов’язків голови Держпродспоживслужби Ольга Шевченко.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!