«За Херсон, за перемогу!»: на Одещині херсонський кавун продали за 2 тисячі грн

0 657

Цього року жителям більшої частини території України не вдасться покуштувати херсонський кавун. Але любителі такого смаколика все ж знаходять вихід із ситуації. Дехто купує імпортні кавуни. А хтось намагається знайти спосіб все ж скуштувати баштанні з Херсонщини. Так, днями у місті Южне, що на Одещині на аукціоні продали херсонський кавун за 2 тис. грн, пише SEEDS.

Відео з аукціону, що пройшов у місті Южне, розмістила в мережі Ольга Годовенко.. Смаколик везли з тимчасово окупованого Херсону 8 днів. Кавун разом зі своїми «визволителями» подолав 900 км шляху. Його стартова ціна на аукціоні сягала 200 грн. Проте вже через 5 хв торгу вартість досягла 2 тис. грн. Власне, за такі гроші його і придбали.

«Замість прямого шляху у 170 кілометрів він подолав 900, стояв у черзі. Цей кавун – символ того, що наступного року їх тут у Южному буде багато. За Херсон, за перемогу!», – зазначили чоловіки, які привезли кавун із Херсону до Южного.

Кошти, виручені від продажу кавуна під час аукціону, будуть віддані на допомогу українській армії.

До слова, цього року вартість кавунів в Україні дуже висока. Це пов’язано з дефіцитом такого товару на вітчизняному ринку. Детальніше читайте за посиланням.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!