«Передали врожай для військовослужбовців»: фермер розповів, як діти допомагали у формуванні борщових наборів для захисників

0 52

Український народ непереможний! І історії учасників проєкту «Сміливість бути українським аграрієм» БТУ-ЦЕНТРу – ще один доказ цього. Так, агроном, начальник відділу агрономічної експертизи компанії «Контінентал Фармерз Груп» Олександр Дерев’янченко розповів, як допомагає українській армії з початку повномасштабного вторгнення росії. Також він повідав, як діти наближають перемогу нашої країни, пише SEEDS.

Працівники на господарстві Олександра Дерев’янченка
Працівники на господарстві Олександра Дерев’янченка

Фермер зазначив, що спершу сподівався на швидке завершення воєнних дій.

24 лютого вранці ми дізналися, що по багатьох українських містах нанесесні ракетні удари. Було сподівання, що це одноразова акція «залякування». Я у той час знаходився з родиною в Тернополі. Ми отримали від керівництва інструкції знаходитися вдома та слідкувати за розвитком подій. У наступні дні стало зрозуміло, що це повномасштабна війна на знищення і швидко це не закінчиться. У компанії заявили, що робота продовжиться, не зважаючи ні на що. Необхідних працівників забронювали. Мобілізованих до лав ЗСУ та добровольців ми за рахунок компанії повністю спорядили.

Працівники на господарстві Олександра Дерев’янченка

Олександр Дерев’янченко говорить, що не міг залишатись осторонь у такий складний час для нашого народу.

Протягом війни багато допомагали фронту. Закуповували амуніцію, передавали її у підрозділи. У нас близько 2 тисяч гектарів під картоплю – ми возили її до Києва в рамках волонтерської допомоги. Ніхто не поїхав, ніхто не залишив Україну, всі були на своїх місцях та працювали.

Читайте також: «Автомобіль, подарований на день народження, передав ЗСУ»: фермер з Київщини розповів, як допомагає військовим

Працівники на господарстві Олександра Дерев’янченка
Працівники на господарстві Олександра Дерев’янченка

Також фермер висловив захоплення українськими дітьми, які на рівні з дорослими допомагають українській армії.

Ще до війни ми запустили проєкт корпоративно-соціальної відповідальності «Розумний город», в рамках якого діти за бажанням брали участь – вирощували за нашої допомоги овочі, різноманітні культури, а потім також за нашої участі реалізовували їх на ринку та отримували заробіток. Цей проєкт стимулює зацікавленість молоді у сільському господарстві. Цього разу діти вирішили допомогти нашій армії: виростили червоний буряк, моркву, капусту, цибулю та передали врожай для формування борщових наборів для військовослужбовців.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!