«Передали врожай для військовослужбовців»: фермер розповів, як діти допомагали у формуванні борщових наборів для захисників
Український народ непереможний! І історії учасників проєкту «Сміливість бути українським аграрієм» БТУ-ЦЕНТРу – ще один доказ цього. Так, агроном, начальник відділу агрономічної експертизи компанії «Контінентал Фармерз Груп» Олександр Дерев’янченко розповів, як допомагає українській армії з початку повномасштабного вторгнення росії. Також він повідав, як діти наближають перемогу нашої країни, пише SEEDS.
![](https://www.seeds.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/Деревянченко_2-1024x683.jpg)
![](https://www.seeds.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/Деревянченко_3-1024x683.jpg)
Фермер зазначив, що спершу сподівався на швидке завершення воєнних дій.
24 лютого вранці ми дізналися, що по багатьох українських містах нанесесні ракетні удари. Було сподівання, що це одноразова акція «залякування». Я у той час знаходився з родиною в Тернополі. Ми отримали від керівництва інструкції знаходитися вдома та слідкувати за розвитком подій. У наступні дні стало зрозуміло, що це повномасштабна війна на знищення і швидко це не закінчиться. У компанії заявили, що робота продовжиться, не зважаючи ні на що. Необхідних працівників забронювали. Мобілізованих до лав ЗСУ та добровольців ми за рахунок компанії повністю спорядили.
![](https://www.seeds.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/Деревянченко_4-1024x683.jpg)
Олександр Дерев’янченко говорить, що не міг залишатись осторонь у такий складний час для нашого народу.
Протягом війни багато допомагали фронту. Закуповували амуніцію, передавали її у підрозділи. У нас близько 2 тисяч гектарів під картоплю – ми возили її до Києва в рамках волонтерської допомоги. Ніхто не поїхав, ніхто не залишив Україну, всі були на своїх місцях та працювали.
Читайте також: «Автомобіль, подарований на день народження, передав ЗСУ»: фермер з Київщини розповів, як допомагає військовим
![](https://www.seeds.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/Деревянченко_5-1024x683.jpg)
![](https://www.seeds.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/Деревянченко_6-1024x683.jpg)
Також фермер висловив захоплення українськими дітьми, які на рівні з дорослими допомагають українській армії.
Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook InstagramЩе до війни ми запустили проєкт корпоративно-соціальної відповідальності «Розумний город», в рамках якого діти за бажанням брали участь – вирощували за нашої допомоги овочі, різноманітні культури, а потім також за нашої участі реалізовували їх на ринку та отримували заробіток. Цей проєкт стимулює зацікавленість молоді у сільському господарстві. Цього разу діти вирішили допомогти нашій армії: виростили червоний буряк, моркву, капусту, цибулю та передали врожай для формування борщових наборів для військовослужбовців.
Youtube та Підписуйтесь!