Золотий борщ: буряк подорожчав утричі

0 174

Зазвичай молодий буряк нового урожаю з’являється на українському ринку у середині травня. Цього ж року через окупацію частини південних регіонів країни перший столовий буряк з’явився на місяць пізніше – у середині червня. Тому і ціни на цей продукт значно вищі, ніж минулого року. Буряк подорожчав у три рази, повідомляє SEEDS.

“У зв’язку з військовими діями на території України, нинішній сезон столових буряків розпочався на місяць пізніше, ніж роком раніше, а стартові ціни на перші оптові партії буряків нового врожаю з українських господарств озвучуються на рівні 30-40 грн за кілограм ($1,03-1,37/кг), що в середньому у 3 рази дорожче, ніж на перші партії цього коренеплоду минулого року”, – зазначають аналітики порталу EastFruit.

Наразі пропозиція буряку залишається обмеженою. Херсонщина, що є лідером з виробництва раннього коренеплоду, окупована. Основними виробниками ранніх овочів в Україні сьогодні є західні області та Закарпаття, обсяги пропозиції ранніх коренеплодів на ринку поступово збільшуватимуться, але не такими темпами як минулого сезону, вважають аналітики.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!