З’явився безкоштовний онлайн-курс з вирощування овочів та приготування борщу

0 513

У тих, хто давно мріяв зайнятися овочівництвом, посадити власний город, або навчитися готувати смачний борщ є чудова нагода зробити це безкоштовно та в зручному форматі. В Україні з’явився новий онлайн-курс за цим напрямком, пише SEEDS.

Курс створено за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP). У розробці навчального проекту «Мій борщ» взяло участь 50 фермерів – виробників овочів борщового набору з південних регіонів України. П’ять серій курсу відкривають секрети вирощування п’яти складових борщового набору: буряка, картоплі, цибулі, моркви, капусти. Бонусом є ще одна серія, в якій лайфхаками щодо приготування ідеального борщу ділиться шеф-кухар.

“Народний проект “Мій борщ” ми знімали для вас у полях півдня України минулого сезону, запланували і прем’єру, але почалась війна. Ми розуміємо, що зараз, коли на другий фронт, продовольчий, виходять усі, хто має землю, наш навчальний курс може бути корисним. Отже, учасники Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, багато з яких зараз знаходяться в окупації, діляться секретами вирощування якісних та смачних овочів борщового набору”, – зазначають представники UHBDP.

Ознайомитися з навчальними відео можна за посиланням – https://uhbdp.org/news/uhbdp-vipustiv-narodniy-proekt-miy-borshch-navchalniy-proekt-dlya-tih-hto-viroshchuye-chi-planuye-viroshchuvati-ovochi-borshchovogo-naboru?fbclid=IwAR0GBOL4nkRybtUk-DF01P7l06p9B8PAOqFQGtRHeMSDlLyRcxLUdxqPVL4

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!