300 тис. гривень зібрали волонтери на відновлення ферми, в яку влучила ракета

0 400

Минулого місяця в ферму Костянтина Пархоменка поблизу Полтави влучила ворожа ракета. Від вибуху загинула одна людина, також постраждали техніка, господарські приміщення та було знищено 30 овець та кіз. Власник господарства оцінює завдані збитки у понад 2 млн гривень. Частину суми на відновлення ферми зібрали волонтери, повідомляє SEEDS.

Господарство продовжує працювати. Тут залишилось близько 300 голів кіз та овець. Але наразі тварин утримують в загоді на полі, оскільки приміщення для них зруйноване.

“Пасемо овець, доїмо кіз. Все те, що робили, ми і робимо. Щоб відновитись, треба все відбудовувати наново. Все робити, щоб зберегти стадо і поголів’я. Його ж треба на зиму в сарай десь помістити, а сарай ні за що будувати”, – розповів пан Костянтин в коментарі для Суспільне Полтава.Фермер попросив допомоги на відновлення ферми у небайдужих людей. Волонтери допомогли зібрати 300 тис. гривень. Костянтин Пархоменко говорить, що цього вистачить аби купити трактор та пальне, на заміну спаленій машині. Що ж до державної компенсації, то фермер може їїї й не отримати, оскільки приміщення, де утримували тварин ще не було офіційно зареєстроване.

До того ж, наразі законного чітко прописаного механізму щодо компенсації втраченого майна через вторгнення Росії не існує.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!