Агрокомпаніями України вміло керують жінки, генеруючі внутрішні інвестиції

0 281

Владислава Магалецька – Віце-президент міжнародного інвестиційного фонду SigmaBleyzer в Україні, Со Голова комітету з питань агропродовольчого бізнесу СУП, член Національної Ради Реформ, екс заступник міністра з питань європейської інтеграції, приєднається до круглого столу “Синергія взаємодії жінок для сталого розвитку, екологічного збереження та розбудови гармонійного суспільства” бізнес-спільноти діяльних та надихаючих агроледі WE AGRI (Women Entrepreneurs Agri), який 18 лютого о 14.00 .

Існує чимало досліджень, присвячених відмінностям у фінансуванні між чоловіками і жінками, в яких говориться про існування бар’єру, який не дозволяє жінкам-засновникам і керівникам отримати доступ до капіталу для створення і розвитку своїх проектів. Але на думку експертів галузі, гендерні стереотипи поступово відходять в минуле, і наразі вже не є бар’єром при залученні інвестицій.

«Якщо людина хоче домогтися успіху в політиці або бізнесі – то і так його доб’ється, всупереч всім квотам і скляним стелям уламків патріархату. Наприклад, працюючи в Міністерстві агрополітики я залучила кредит ЄІБ на 400 млн. дол. США. І я рада бачити, що в комітеті з питань агропродовольчого бізнесу СУП є успішні компанії, якими вміло керують жінки, які генерують внутрішні інвестиції в Україну. Для мене це – норма» – підкреслює Владислава Магалецька.

Організатори ком’юніті WE AGRI – Катерина Звєрєва, засновниця агромедіа-агенції SAPIENZA та Наталія Гордейчук директор ТОВ “Інфоіндустрія”.  

Захід пройде в рамках “Агровесни” в МВЦ (Броварський проспект 15), 2-й павільйон, конференц-зала №6.

Ініціатор створення ком‘юніті WE AGRI – Катерина Звєрєва, директор з розвитку Української плодоовочевої асоціації, засновниця SAPIENZA .Media, міжнародний консультант ФАО (ООН).


До дискусії та обміну досвідом на круглому столі приєднаються надихаючі та успішні агроледі: Інна Мєтєлєва екс-заступник Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Ганна Морозова, власниця часникової компанії СП «УкрАП», Ольга Трофімцева екс в.о. міністра аграрної політики і продовольства України, Наталія Гордійчук, засновниця компанії “Агрітема”, Владислава Магалецька (екс Рутицька) ,член Національної ради реформ, віце-президент SigmaBleyzer і AgroGeneration, Оксана Луценко , координатор Партнерства “Green Business Ukraine”, експерт з впровадження екологічної концепції бізнесу.

Головна мета цієї події – започаткування Національної премії для жінок в агробізнесі. Протягом року відбуватиметься низка зустрічей, круглих столів та бранчів для жінок, фіналом яких буде суспільне голосування та різноманіття номінацій для Національної премії для жінок в агробізнесі. Професійне журі оберуть фіналістів та переможниць. 

Нагородження фіналісток відбудеться наприкінці року.


Для попередньої реєстрації на захід просимо заповнити АНКЕТУ >>>

Номінації, за якими буде проходити суспільне голосування та будуть обрані переможниці:

 1. “Жінка-агролідер” – за кращі управлінські якості;
 2. “Жінка-менеджер” – за кращу реалізацію агропроекту, досягнення в галузі менеджменту;
 3. “Жінка-агроаналітик” – за успіхи в роботі в галузі агроаналітики;
 4. “Жінка-фермер” – за досягнення в галузі розбудови фермерського господарства;
 5. “Жінка-агроконсультант”;
 6. “Жінка-новатор” – за створення нових продуктів агробізнесу, інноваційних рішень, що дозволяють збільшити прибутки аграріїв;
 7. “Жінка-агромаркетолог” – за кращі рішення в галузі агромаркетингу для просування продукції на зовнішніх та внутрішньому ринках;
 8. “Жінка-науковець” – за наукові розробки, що дозволяють збільшити конкурентоспроможність і підвищити якість української агропродукції.

На другому етапі розвитку проекту на меті стоїть створення спільноти союзниць – сильних, щирих, унікальних та успішних жінок, які підтримують і підсилюють одна одну у бізнесі, роботі, дружбі. Менторство та підтримка, освіта, натхнення амбіційних дівчат, які хочуть побудувати свій бізнес або досягти професійного успіху в агросфері.

Сила взаємодії, шерінг інформації, допомога іншим для безлічі можливостей для зростання – все це кроки на підсилення взаємодії жінок для сталого розвитку, екологічного збереження та розбудови гармонійного суспільства.


Для попередньої реєстрації на захід просимо заповнити АНКЕТУ >>>


Протягом року у провідних аграрних ЗМІ зі спільною аудиторією у 500 тисяч відвідувачів на місяць – Seeds.org.ua, Агроіндустрія, Інфоіндустрія, Agri-gator.com.ua, на радіо AgroFM, сайтах Ukrainefood.org, Meat-inform та інших буде реалізовуватися спільний інформаційно-просвітницький проект до “Національної премії для жінок в агробізнесі”.

Проект передбачатиме:

 • Підготовку та публікацію серії відео-сюжетів про жінок в агробізнесі з коментарями не тільки самих жінок, а і їхнього оточення;
 • Підготовку та публікацію серії статей “Жінка Берегиня” на ресурсі Seeds.org.ua та у партнерських ЗМІ;
 • Підготовку та публікацію мотивуючих історій жіночого бізнесу  у таких ЗМІ як  Seeds.org.ua, Агроіндустрія, ІнфоіндустріяAgri-gator.com.ua, на радіо AgroFM, сайтах Ukrainefood.orgMeat-inform  та інших;
 • Інформування аудиторії про проекти сталого розвитку, екологічного збереження та розбудови гармонійного суспільства, якими опікуються жінки;
 • Проведення заходів для спілкування жінок, які працюють у аграрному та суміжних бізнесах;
 • Трансляція відео-сюжетів про жінок в агробізнесі з коментарями не тільки самих жінок, а і їхнього оточення на заходах;
 • Номінації та суспільне голосування для нагородження Національної премії для жінок в агробізнесі

З питань участі у круглому столі  “Синергія взаємодії жінок для сталого розвитку, екологічного збереження та розбудови гармонійного суспільства” та подальших заходах бізнес-спільноти діяльних та надихаючих агроледі WE AGRI (Women Entrepreneurs Agri) пишіть організаторам:  zvereva.pr@gmail.com або телефонуйте: 0634970167

Для попередньої реєстрації на захід просимо заповнити АНКЕТУ >>>

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!