До 2 млрд. гривень на рік втрачають садівники через заморозки: як уникнути збитків?

0 201

Втрати врожаю українських садівників в результаті заморозків протягом останніх років значно зросли. Так, через низькі весняні температури в період цвітіння садів, збитки лише виробників яблука складають щорічно до 700 млн. грн, а в окремі роки – до 1,5 млрд. грн. Від заморозків страждають також сади кісточкових, ягідних і горіхоплідних культур. Таким чином, щорічні збитки українських садівників оцінюються в суму близько 2 млрд. грн. Незважаючи на це, лише деякі господарства в Україні встановлюють системи захисту від заморозків. Ефективним технологіям захисту від заморозків в світі і необхідності їх апробації в українському садівництві в ході Міжнародної конференції: «From Local to Global: Суперфуди, технології, ринки» 27 жовтня буде присвячений виступ Дениса Москальова, представника компанії cистем захисту агрокультур від заморозків FROSTLEE.

«Крім втрат обсягу врожаю, заморозки відображаються і на його якості – постраждалі від низьких температур дерева в подальшому дають плоди непридатні для тривалого зберігання, що дуже важливо для яблука, груші, винограду. Таким чином, захист полів і садів від заморозків – це необхідність для тих садівників, хто планує в подальшому здійснювати успішний експорт та продажі за преміум-ціною. Ефективний, надійний і контрольований метод з протидії заморозків – це використання вітряних машин. Детальніше про це – на конференції «From Local to Global: Суперфуд, технології, ринкі», – зазначає Денис Москальов.

Організатор конференції – агромедіа-агенція SAPIENZA за підтримки Київського контрактового ярмарку.

Місце зустрічі: м. Київ, Міжнародний виставковий центр (Броварський проспект 15), виставка “AgroComplex 2021”. Початок о 12:00. Партнери заходу: BioNorma, Мнагор, Сімейні молочні ферми.

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Зареєструватися можна тут. Також кожен учасник попередньо має зареєструватися на виставку “AgroComplex 2021”, у рамках якої проходитиме конференція. Зробити це можна тут.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!