До 200 гривень за одну бджолосім’ю, – пасічники Вінниці отримають безповоротну фінансову підтримку

0 133

У Вінниці діє безповоротна фінансова підтримка бджолярів. За одну бджолосім’ю пасічники можуть отримати від 100 до 200 гривень, пише SEEDS.

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, під час засідання виконкому ВМР затвердили перелік, який налічує 36 спеціалістів у цій галузі, що збільшують кількість бджолосімей, а заразом – і кількість виробленого меду.

“На сьогодні на території Вінницької міської територіальної громади офіційно зареєстровано 61 пасіка. Буквально нещодавно, наприкінці вересня, у Вінниці створили сільськогосподарський кооператив «ВІННИЦЬКІ БДЖОЛЯРІ» – це одна з ініціатив, передбачена Програмою розвитку аграрного сектору та забезпечення продовольчої безпеки на найближчі три роки у Вінницькій громаді.

Об’єднуючи пасічників, ми зможемо допомогти їм отримати доступ до зовнішніх ринків, а також забезпечити в повній мірі їх продукцією населення громади”, – розповів директор департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради Максим Мартьянов.

Порядок надання фінансової підтримки на безповоротній основі фізичним особам у галузі бджільництва коштом бюджету Вінницької міської ради затверджений у межах Програми розвитку аграрного сектору та забезпечення продовольчої безпеки ВМТГ на 2023-2025 роки.

Читайте також: Катастрофа на Ладижинському водосховищі: загинуло унікальне стадо племінного Азовського осетра

Цьогоріч фінансовою підтримкою можуть скористатись фізичні особи, які є резидентами України та їх пасіки розташовані на території Вінницької громади у таких розмірах:

  • від 4 до 9 бджолиних сімей – 200 грн за одну бджолосім’ю;
  • від 10 до 300 бджолиних сімей – 100 грн за одну бджолосім’ю.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!