До чого готуватися українським виробникам ягід, овочів та фруктів у 2022 році?

0 690

Український ягідний та плодоовочевий ринок перебуває на стадії важливих трансформацій. Розвивається доробка та переробка, відкриваються нові експортні ринки. Частина гравців ринку вже не просто висаджують плантації чи сади, вважаючи, що покупець знайдеться, а будують довготермінові плани та працюють над маркетингом. Як розрахувати перспективи бізнесу на плодоовочевому ринку, отримати хороший урожай та вигідно продати продукцію, розкажуть галузеві фахівці, виробники з багаторічним досвідом та постачальники технологічних рішень під час Плодоовочевої open space конференції «ПЛІДНИЙ 2022: РИНКИ. ТЕХНОЛОГІЇ. НІШІ» 15 лютого о 12:00 в МВЦ Києва, повідомляє SEEDS.

Реєстрація на захід обов’язкова ТУТ. Кількість місць обмежена.

Одним зі спікерів заходу стане президент Української плодоовочевої асоціації (УПОА) Тарас‎ Баштанник. Виступ фахівця буде присвячений прогнозам розвитку і діяльності глобальних плодово-ягідних ринків та України в ньому. Очільник УПОА розповість, до чого готуватися українським виробникам у 2022 році.

Фахівець, зокрема, говорить про неминучість розвитку експорту.

Наприклад щодо лохини Тарас Баштанник висловив таку думку: «Поступове зниження котирувань на внутрішньому ринку пов’язане зі зростанням пропозиції. А споживання не може зростати такими ж темпами, як виробництво. У 2023 чи 2024 році обсяги виробництва перевищать попит і більшість виробників обиратимуть — продавати в Україні, чи експортувати. Доведеться експортувати‎»‎.

Прогнози президента УПОА щодо інших ягід та розвитку світового ринку в цілому можна буде почути під час конференції «ПЛІДНИЙ 2022: РИНКИ. ТЕХНОЛОГІЇ. НІШІ».

Організаторами конференції виступають агромедіа-агенція SAPIENZA та Українська плодоовочева асоціація (УПОА) за підтримки Київського контрактового ярмарку.

Конференція відбудеться у Міжнародному виставковому центрі Києва ( Броварський пр-т, 15, метро «Лівобережна») в рамках виставки «Агровесна». Деталі конференції та тематику виступів інших спікерів можна переглянути тут.

Участь у конференції безкоштовна за умови обов’язкової попередньої реєстрації за посиланням.

Запрошуємо професійних виробників плодоовочевої продукції!

Контакти організаторів для співпраці: +38(099) 737-17-92

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!