До середини січня свині не подешевшають

0 211

Протягом цього тижня фермери змогли непогано заробити на продажі свиней забійних кондицій, адже, через обмеження пропозиції та стабільний високий попит з боку м’ясопереробних підприємств, середні ціни на живець утримуються на високій позначці – 49,75 грн за кілограм. Наступного тижня ситуація на ринку свинини має залишатися стабільною, повідомляє SEEDS.

“Початок святкових вихідних та активний попит з боку переробників дозволили не тільки оперативніше завершити торги на перший тиждень року, а й не переглядати ціну реалізації. Епізодичні корегування цін обмежилися збільшенням цін на 0,25-0,5 грн/кг для окремих операторів. Тож переважна частка товарних партій на початок січня розписали по 49,5-50 грн/кг, вищі ціни подекуди зустрічалися у дефіцитних по свинині регіонах країни”, – зазначають в Асоціації “Свинарі України” (АСУ).

Деякі учасники ринку висловлюють побоювання, що ціни можуть знизитись через активізацію імпорту свинини. Утім, аналітики галузевої асоціації переконані, що котирування залишаться високими, оскільки найчастіше м’ясопереробники працюють з сировиною місцевого виробництва, а на українському ринку пропозиція живця, навпаки, до середини січня дещо зменшиться.

Читайте також: Виробництво свинини в Україні не зросте: прогноз для галузі на 2022 рік

“Виробники свинини налаштовані зберегти ціну на рівні 49,5-50 грн/кг. Окремі м’ясопереробники висловлюють очікування щодо пониження цін закупівлі через надходження дешевшої імпортної свинини. Хоча відповідні інфоприводи підтверджують дані Державної митної служби, наявний потік імпорту на тлі менших об’ємів внутрішньої пропозиції навряд спричинить дисбаланс на ринку, а більшість м’ясопереробників надалі працюватимуть на вітчизняній м’ясній сировині”, – повідомляє АСУ.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!