Екошкіру з хурми виготовляють в Іспанії

0 149

Зростання популярності рухів з захисту тварин та “екологічного” стилю життя вплинув і на моду на одяг, взуття та аксесуари. Зокрема, збільшується популярність замінників хутра та шкіри. Наприклад, на Філіппінах матеріал для взуття виготовляють з ананасів, а в Іспанії створили екошкіру з хурми, повідомляє SEEDS.

PersiSKIN – це перший в Іспанії веганський замінник шкіри. Його виготовляє компанія Laserfood. Основою для екошкіри стали фрукти – хурма. Усі складові нового матеріалу на 100% натуральні. Розробка та патентування замінника вартувала виробникові 500 тис. євро.

Масове виробництво екошкіри з хурми почнеться вже в травні цього року. Компанія планує інвестувати в проєкт ще 2 млн євро, пише Agri-Gator.

Раніше філіппінська компанія Dole разом з британським стартапом Ananas Anam почали виготовляти взуття та аксесуари з ананасів. Цей замінник шкіри отримав назву Piñatex. Його вже використовують для виготовлення кросівок такі відомі бренди, як Nike, Hugo Boss, H&M та ін. Piñatex виготовляють з листя ананасів, які розділяють на волокна та висушують. Потім з волокон утворюють сітку, яка є основою для екологічно чистої тканини.

Читайте також: Взуття із фруктів: як ананас став сировиною для виготовлення кросівок

Під час виробництва 1 квадратного метра тканини з ананаса, виділяється на 8 кілограмів СО2 менше, ніж під час виготовлення сировини для пошиття з матеріалів тваринного походження.


Ще більше про овочі, фрукти та ягоди, тенденції та інновації на ринку можна дізнатися 15  лютого о 12:00  під час Плодоовочевої open space конференції «ПЛІДНИЙ 2022: РИНКИ. ТЕХНОЛОГІЇ. НІШІ».

Організаторами конференції виступають агромедіа-агенція SAPIENZA та Українська плодоовочева асоціація (УПОА) за підтримки Київського контрактового ярмарку.

Конференція відбудеться у Міжнародному виставковому центрі Києва ( Броварський пр-т, 15, метро «Лівобережна») в рамках виставки «Агровесна».

Плодоовочева open space конференція «ПЛІДНИЙ 2022: РИНКИ. ТЕХНОЛОГІЇ. НІШІ»– це екосистемний захід, який презентує професійні аналітичні прогнози розвитку ринку плодоовочевої продукції, технології виробництва і маркетингу ягід, овочів та фруктів та ефективні рішення для розвитку  бізнесу на внутрішньому та міжнародному ринках.

Участь у конференції безкоштовна за умови обов’язкової попередньої реєстрації. Зареєструватися можна ТУТ

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!