Елітну золоту ікру виготовляють в Україні

0 390

Ікра стерляді-альбіноса має характерний світлий молочний колір. Продукт є складним у виробництві та порівняно рідкісним, тому вважається делікатесом. Його ще називають “золота ікра”. В Україні є підприємство, що займається вирощуванням стерлядей-альбіносів та виробництвом їх ікри. Це компанія «Бестер», повідомляє SEEDS. Виробництво базується у Київській області.

Наразі 100 грамів елітної ікри в Україні можна купити за ціною 5 тис. гривень. Через те, що продукт для внутрішнього ринку новий, попит на нього наразі невисокий, а от стейки стерляді-альбіноса продаються добре, розповів у коментарі для AgroTimes співвласник компанії «Бестер» Юрій Яременко.

“Стерлядь-альбінос має ще й дуже смачне м’ясо. Після видобування ікри з неї виробляють стейки (1,1 тис. грн/кг). Аби тільки риба була, бо охочі є”, – зазначає підприємець.

Варто зазначити, що виробник минулого року почав експортувати елітну ікру до Сполучених Штатів.

  • Цікавий факт: Попри високу ціну ікри стерляді, це далеко не найдорожчий продукт у сегменті. Найдорожчою в світі вважається ікра білуги-альбіноса. За рік в Європі виробляють лише близько 10 кілограмів такої ікри.

У подальших планах компанії «Бестер» – випуск на ринок нового продукту – соленої скумбрії. Наразі підприємство шукає фахівців та напрацьовує технологію сухого соління. Також компанія планує відкрити ще один напрямок – гастротуризм. Туристам пропонуватимуть екскурсії на виробництво та дегустації. Саме з метою розвитку цього напрямку підприємство вже приєдналося до спільноти «Дороги вина та смаку Київщини».

Крім цього, на підприємствах компанії «Бестер» виробляють червону та чорну ікру, ікру щуки, ікру дикого сазана, оселедці та рибні консерви.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!