Фабрику для друку риби на 3D-принтерах створять у Австрії

0 704

Австрійський стартап Revo Foods, що займається виробництвом штучного лосося з рослинних інгредієнтів, планує створити невелику фабрику у Відні, щоб розширити виробництво. Також планується збільшити асортимент і пропонувати не лише копчений та солений псевдолосось, а й штучного тунця, повідомляє SEEDS.

Для виготовлення лосося на 3D-принтері використовують білки гороху, цитрусові волокна, рослинні олії та екстракти морських водоростей. У цілому Revo Foods використовує 11 різних інгредієнтів, кожен з яких має окрему функцію. Наприклад, рослинні жири дозволяють розкрити структуру та зробити смак штучної риби схожим на смак справжнього лосося. А водорості надають продукту солонуватого морського присмаку.

Мета Revo Foods – розробити свою автоматизовану виробничу лінію для 3D-друку більшої кількості риби та рибних продуктів у різних формах. Наразі друк заснований на процесі екструзії. Використовується своєрідний шприц, який осаджує суміш рослин та інших рослинних інгредієнтів.

Наразі команда стартапу удосконалює свій виробничий процес, прискорюючи фактичний друк, а також експериментуючи з іншими методами, які можна використати для доповнення 3D-друку.

Але компанія також працює над амбітним планом щодо збільшення виробничих потужностей. 3D -принтери зазвичай використовувалися для виробництва прототипів, але Revo хоче розширити технологію. Бачення команди таке: це виробниче приміщення, де розміщені взаємопов’язані 3D-принтери різного розміру. Щоб заощадити місце, принтери можна укладати одне на одного. Через них буде проходити автоматизована система транспортерних стрічок.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!