Картоплярі Волині оцінили врожайність сортів «Агріко Україна» на Дні поля

0 592

Як кажуть у народі: «Картопля – другий хліб». Тож українські господарі роблять все, щоб отримати гарний врожай бульби та почастувати ним увесь світ.

Працьовитість і незламність – це риси, які притаманні й фермерам з ФГ «Еко-Тур», що вже багато років займаються вирощуванням насіннєвої картоплі на Волині. Саме тут відбувся традиційний День поля, учасники якого змогли оцінити потенціал сортів картоплі, які згадане господарство отримало від компанії «Агріко Україна» в рамках проєкту #КартопелькаUA, що реалізується спільно з Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку, пише SEEDS.

Присутні ознайомилися зі станом промислових посадок «Еко-Туру», на яких посаджені сорти Констанс, Пікассо та Раномі. Також учасники заходу побували на демо-полі, де висаджені вісім найперспективніших сортів картоплі «Агріко Україна»: Рів’єра, Раномі, Констанс, Еволюшн, Арізона, Алюетт, Парадізо та Пікассо.

Усі були надзвичайно вражені високими результатами роботи «Еко-Туру»! Присутні відзначили, що досягти такого ефекту можна лише за умови високого рівня наполегливості та сумлінності, яку продемонстрували працівники цього фермерського господарства. До того ж, представники «Еко-Туру» впродовж всього періоду вирощування картоплі мали змогу порадитися для вирішення складних питань зі справжнім спеціалістом своєї справи – агроконсультантом «Агріко Україна» Віктором Різником.

Учасники Дня поля теж прослухали корисну лекцію від експерта. Присутні отримали цінну інформацію про нюанси використання засобів захисту рослин, техніку безпеки при роботі з пестицидами та вплив проєкту, що реалізується «Агріко Україна» та  Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку, на картопляну галузь.

Отже, робота в рамках #КартопелькаUA продовжується. І крок за кроком ми переконуємось у її важливості для розвитку українського картоплярства. 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!