Фермери з Миколаївщині звинувачують депутата у захопленні земель

0 91

Розорювання чужих земельних ділянок, захоплення складів з урожаєм, підробка документів – це ще не повний перелік злочинів, у яких фермери звинувачують колишнього депутата Миколаївської обласної ради Ігоря Івануну, повідомляє SEEDS.

Цього тижня десятки фермерів з Вознесенського та Миколаївського району приїхали до обласного центру і влаштували протест біля Центрального відділу поліції міста Миколаєва. Аграрії розповідають, що наразі проти Ігоря Івануни відкрито кілька кримінальних проваджень, але колишній депутат продовжує захоплювати землі та майно фермерів.

“Що ми можемо зробити? Ми – звичайні люди, ми – фермери, працюємо на землі й чесно сплачуємо податки. Зібралися тут, оскільки не розуміємо, чому правоохоронні органи не розслідують усі ті справи, які відкривалися проти Ігоря Івануни. Було відкрито близько 20 кримінальних проваджень, серед яких: збір чужого врожаю, грабунок сховища (серед білого дня заїжджали, зривали замки на сховищі, завантажували зерно)”, – розповідає Сергій Протченко, голова підприємства “АГРО-СИЛА”, який теж постраждав від неправомірних дій колишнього депутата облради.

“Чесно кажучи, мені невідомо про всі ці випадки. З кожного окремого випадку порушень буде проведено перевірку. Де закриті кримінальні провадження – перевіримо закриття”, – зазначив Павло Воловик, заступник начальника слідчого управління ГУ Нацполіції, який прийшов для переговорів з протестувальниками.

Після розмови з представниками поліції кілька фермерів, що брали участь у протесті написали повторну заяву до слідчого управління.

SEEDS за матеріалами Суспільне Миколаїв

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!