Компенсацію за придбання доїльних апаратів отримали фермери з Хмельниччини

0 125

115 власників корів з Хмельниччини, які є фізичними особами, отримали компенсацію з держбюджету за закупівлю доїльних апаратів. Господарствам відшкодували 70% вартості обладнання. Відповідне рішення ухвалили під час засідання обласної конкурсної комісії з питань надання часткової компенсації вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання, повідомляє SEEDS.

Також фермери отримали компенсацію вартості тракторів, обладнання для обробки полів та тваринницьких об’єктів.

“Фізичними особами області подано 115 пакетів документів на часткове відшкодування вартості доїльних апаратів на загальну суму 952 486 грн. Документи зібрано відповідно вищезазначеного Порядку в повному обсязі. Розглянувши усі заявки, комісія погодила часткове відшкодування витрат, в розмірі 70% вартості, закуплених доїльних апаратів 115 фізичним особам. Загальна сума відшкодування становить 666 740 грн. Також членами комісії розглянуто чотири заявки сімейних фермерських господарств на часткову компенсацію вартості трактора Беларус-82.1, дискової борони ТАРУС 2,4 Н-0,1, плуга навісного обертового 3-х корпусного, прес-підбирача соломи «John Deere 342» та розкидача мінеральних добрив навісного «РН-1», прес-підбирача соломи «Vicon 554» та гноєтранспортера ТСН.2Б”, – повідомили в Департаменті агропромислового розвитку.

Загалом фізична особа-підприємець або сімейне фермерське господарство за рік має право отримати відшкодування вартості техніки та обладнання на суму не більше 150 тис. гривень.

Загалом на Хмельниччині сімейним фермерським господарствам відшкодували придбання техніки та обладнання на загальну суму 461,2 тис. гривень.

Читайте також: Змінилися форми заяв щодо надання дотацій для фермерських господарств

Нагадаємо, Міністерство аграрної політики оновило форми для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств. Тепер заяви для отримання державних дотації на утримування корів, на кожен гектар оброблюваних угідь, отримання дорадчих послуг та ін. змінилися.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!