Корисне пиво: винайшли пінний напій, який може покращити стан здоров’я

0 1 295

Дехто жартівливо вважає пиво ліками вже давно, адже напій покращує настрій. Утім, залежно від рецептури, пиво дійсно може бути корисним. Наприклад, днями на ринок Канади та Європи вийде безалкогольне пиво, збагачене вітаміном D. Цей елемент найбільш необхідний людям взимку, коли світла сонця, основного джерела вітаміну, недостатньо, повідомляє SEEDS.

Пиво Sunbrew випустив всесвітньовідомий виробник – бренд Corona. Одна пляшка нового напою об’ємом 0,33 літра містить третину добової норми вітаміну D. Поживна цінність цього безалкогольного пива – усього 60 кілокалорій, пише pastemagazine.com.

Виготовляють Corona Sunbrew шляхом вилучення алкоголю з пива Corona Extra та додавання ароматизаторів і збагачення вітаміном D.

Наразі це пиво вже продається в упаковках по шість пляшок у вибраних продуктових магазинах у Квебеку. Протягом найближчих місяців напій з’явиться у магазинах по всій Канаді. Далі виробник планує презентувати новинку у Великобританії. Пізніше Corona Sunbrew з’явиться на ключових ринка в решті країн Європи, Південної Америки та Азії.

Читайте також: Виробник чипсів виготовить лімітовану серію картопляну горілки до свят

Це не єдиний незвичний напій, який презентували виробники протягом останнього місяця. Наприклад, компанія-виробник чипсів “Lay’s” також виготовляє горілку. Напій частково створено із тієї картоплі, яку використовують для виробництва чипсів. Це своєрідна суміш з портлендської картопляної горілки та горілки, дистильованої з власної картоплі “Lay’s”. Серія горілки лімітована, виготовляється у США. Виробник чипсів виготовив усього 1300 пляшок міцного напою. Кожна з пляшок має унікальний номер. Вартує напій недешево – 40 доларів за пляшку. Придбати картопляну горілку можна лише онлайн, зробивши замовлення на сайті виробника.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!