Українські ягідні порошки продають в США

0 2 061

У США та Європі набули популярності сублімовані ягідні порошки. Продукт використовують для виробництва сніданків, випічки, напоїв та ін. Варто зазначити, що сублімація – чудовий спосіб довготермінового зберігання ягід без застосування консервантів та домішок. Виробництвом порошків з органічних ягід займається українська компанія “ДВІПА”. Під торговельною маркою Ahimsa підприємство продає свою продукцію в Сполучених Штататх та в європейських країнах. Продажі здійснюються переважно через онлайн-платформу Amazon, повідомляє SEEDS.

Компанія “ДВІПА” з’явилася на українському ринку 16 років тому. З 2015 року господарство повністю перейшло на органічне землеробство. Наразі компанія обробляє 150 гектарів сертифікованих органічних земель, пише AGRI-GATOR. Вирощують зернові, овочі та ягоди (малину та суницю садову). Саме з цих ягід і виготовляють сублімовані порошки. На таку переробку щороку йде близько 30% зібраних ягід.

“Одним із каналів збуту для сублімованих ягід є роздрібний ринок amazon.com. Сублімовані порошки ягід — суниці садової, малини — виготовлені зі 100% органічних ягід без консервантів, емульгаторів, ГМО та цукру. Здебільшого вони використовуються у здорових смузі, йогуртових сніданках і випічці. На українському ринку поки цей тренд не настільки розвинутий, тому орієнтуємося на американський та європейський ринки”, – зазначає головний менеджер компанії Антон Романов.

Читайте також: Чому в Україні виробляють варення із заморожених ягід?

Для тривалого зберігання ягід можна застосовувати не лише сублімацію, а й заморозку. Саме із заморожених ягід вигідніше виготовляти варення. Такий спосіб страхує виробників від цінових коливань на ринку ягід та забезпечує безперебійний процес роботи підприємств. Саме таким методом користуються на одному з найбільших в Україні підприємств з виробництва джему та варення “Джем ЛТД” (Дніпро). Прийшла до цього рішення компанія у 2014 році, коли через зміну курсу долара та масовий експорт ягід на українському ринку не вистачало сировини для виробництва варення.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!