Кози, яких врятували з ферми на Харківщині, народили козенят

0 902

З регіонів, які постраждали від війни, у порівняно безпечні області перевезли частину підприємств. Зокрема, з Харківщини в Полтавську область перевезли одне з господарств-учасників проєкту “Сімейні молочні фермери”. Також власники розплідника з Ізюмського району на Харківщині наприкінці березня передали десятки кіз волонтерам. Тварин евакуювали з-під обстрілів, але господарі не мали змоги продовжувати доглядати за ними, повідомляє SEEDS.

Полтавські волонтери годують кіз. Корми для тварин приносять небайдужі жителі міста. Згодом волонтери планують облаштувати виробництво молока, сиру та інших молочних продуктів. Зароблені кошти витрачатимуть на догляд за тваринами.

“Ми привезли 52 кози та одного цапа. У господарстві дві породи кіз – це альпійська та зааненська. Коли ми їх вивозили, були обстріли. Довелося перевозити кіз через Славянськ та Краматорськ. Дві кози народили козенят у перший день після приїзду, а ще дві – на другий день”, – розповідає волонтер Сергій Петріченко.

Під опікою волонтерів наразі ще 20 вагітних кіз.

На новостворену ферму на околиці Полтави місцеві жителі приносять для кіз сіно, яблука, буряк, моркву та інші смаколики.

До ферми також приходять відвідувачі, охочі подивитись на тварин, яких врятували. Особливо це місце популярне серед дітей.

SEEDS за матеріалами Суспільне Полтава

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!