Крафтовики Полтавщини провели перший форум-ярмарок

0 116

У Полтавському державному аграрному університеті відбувся форум «Крафтовий бізнес Полтавщини: єднання заради відновлення регіону», пише SEEDS

До участі в заході, який провели за ініціативи Полтавської ОВА, зареєструвалися понад 30 крафтовиків, представники кількох великих торговельних мереж та місцевої влади з громад Полтавщини.

«Уперше в області відбувається форум крафтярів, приїхали понад 30 учасників приблизно з 10 громад, присутня вся влада області для того, щоб створити такі умови, щоб наші крафтярі розвивалась, щоб вони змогли продавати свою продукцію не лише в області, а й за її межами. І, сподіваємось, навіть в інших країнах», – розповів Укрінформу начальник Полтавської ОВА.

Під час ярмарку представляли свою продукцію як середній, так і дрібний бізнес, від невеликих підприємств до сімейних виробництв з різних громад Полтавщини. Переважно це виробники готових продуктів (мед, мʼясо, молочні продукти), так і бакалії (борошно, макарони, консервовані продукти).

Також локальні виробники представили і предмети декоративно-ужиткового мистецтва: вишивку, кераміку, ткацтво тощо. Деякі з них вже є відомими мистецькими брендами Полтавщини, як вишивка білим по білому чи кераміка з Опішні. Присутні охоче брали участь у дегустації та купували продукцію, особливо вже готові продукти: молочні та мʼясні вироби.

Читайте також: Через рік всі неоформлені земельні паї перейдуть у власність громад

Крім ярмарку, провели також конференцію, під час якої обговорили перспективи співпраці з великими торговельними мережами та підтримку зі сторони місцевої влади у громадах. До того ж, на конференції представили можливості підтримки середнього та малого бізнесу за грантовими програмами.

Представники великих мереж висловили готовність до співпраці з невеликими виробництвами. Зокрема, мережа одного з супермаркетів має фудмаркет, де місцеві компанії можуть представити як готову продукцію, так і забезпечувати сировиною для її виготовлення.Запрошуємо фахівців аграрного бізнесу взяти участь у Відкритій Міжнародній конференції: СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: “ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ”

Конференція відбудеться 14.02.2024 в рамках виставки “АГРОВЕСНА“ о 12:00 у Київському МВЦ.

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!