Левеня оселилося на кінній фермі у Кривому Розі

0 297

Для левеняти Еліни, від якої відмовилася мати-левиця у Київському звіринці, знайшли новий дім – кінну ферму у парку Дубки в Кривому Розі. Тваринці трохи більше ніж місяць. Нове житло стало до смаку крихітній представниці родини котячих, а відвідувачі ферми вишиковуються в чергу, щоб сфотографуватися з левеням, повідомляє SEEDS.

Ігор Боков, власник ферми, знайшов оголошення про те, що тваринці потрібен новий дім, у соціальній мережі на сторінці притулку для тварин. Умови кінного господарства дозволяють утримували екзотичного звіра, тому левеня Ігору віддали відразу. По “царицю звірів” власник ферми їздив у Київ.

Читайте також: Гуцульські коні. Порода з Карпатським колоритом

“Знайшов фото левеняти на сторінці притулку в Instagram. Якийсь час роздумував, чи варто її забирати. Але вона мені наснилася, після цього остаточно вирішив оселити левеня у нас на фермі”, – розповідає Ігор Боков.

Тваринка часто грається та їздить “у справах” разом з фермером.

“Працівники зоопарків говорять, що до 9 місяців левеня має бути постійно на руках у того, хто за ним доглядає. Так тварина звикне до людини та не буде небезпечною для господаря”, – зазначає Ігор.

Читайте також: Зібрати собі сніданок на городі та подоїти козу можна в ресторані на Одещині

Тепер на фермі можна не лише покататися на конях, та погодувати тварин, а ще сфотографуватися з левеням. Гратися з Еліною відвідувачам дозволяють лише тоді, коли у тваринки є настрій для цього. Найбільший ажіотаж біля місця прогулянок левеня на вихідних.

SEEDS за матеріалами ТРК Рудана

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!