Лісівники Закарпаття заради приваблення туристів заходилися розводити оленів

0 327

Останнім часом Закарпатські лісівники, окрім основної діяльності, розширюють і надання туристичних послуг. Це поряд з привабливістю регіону приносить і певні додаткові прибутки.

Так роблять і в Берегівському лісгоспі. А все почалося з цікавої несподіванки. “Вперше за сто років у селі Горбок прижився орлан-білохвіст. Тож ми з радості відремонтували там зруйнований готельний комплекс і назвали його “Орлан” — на честь цієї гордої птиці”, — розповідає директор Берегівського держлісгоспу Богдан Шойного.

Заклад розташовано в дивовижної краси місцині — на території лісництва імені Маурера в селі Горбок сусіднього з Берегівським Іршавського району. Довкола ліс, поруч — озеро й ставок з рибою.

А ще неподалік — справжнє “дике царство” у дубових гаях: обгороджений багатогектарний вольєр, у якому утримують понад сотню голів оленя карпатського і лані європейської.

Тварин інтенсивно підгодовують, щоб швидше росли й міцніли, аби потім їх можна розселяти в інші регіони України. Спостерігати за граційністю цих звірів для туристів надзвичайно привабливо. Сюди приїжджають і зустрічати Новий рік, і просто відпочити молоді сім’ї з Києва, Львова, інших міст.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією  Голосу України

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!