“Мереживний” чай з кукурудзи презентували в Румунії

0 171

Кукурудза є традиційною культурою для Молдови та Румунії, адже з неї готують мамалигу. Утім, є й інші способи застосування цієї культури для щоденного меню. Румунська режисерка Вікторія Балтаг створила стартап, який займається риробництвом кукурудзяного чаю. Наразі вона збирає кошти на втілення свого проєкту, повідомляє SEEDS.

Чай виготовляють з квітів кукурудзи. Вікторія додає до суміші молоко. Режисерка говорить, що таким чаєм в дитинстві її напувала бабуся, тому весь проєкт має традиційну етнічну атмосферу.

Навіть пакетики та пакування незвичні, але екологічні та містять етноелементи. Самі чайні пакетики виготовляють з тонкого бавовняного мережива, а коробка для чаю сплетена із сухого кукурудзяного листя. Крім чаю до подарункового боксу входять дерев’яна ложка, мед та сувенір з кукурудзи.

“У кожній коробці буде невеликий подарунок , теж ручної роботи (дерев’яна ложка, мед, предмет ручної роботи з кукурудзяного листя відповідно до пори року – різдвяний дзвіночок, різдвяний глобус, писанка, пасхальний кролик та набагато більше! Я кілька місяців шукала ідеальну коробку для цього ідеального чаю. Чай з кукурудзи повинен бути в коробці з кукурудзяного листя . У Румунії є лише два села, де майстри виготовляють предмети з плетеного кукурудзяного листя, тому я звернувся до них і отримала цю на 100% органічну, неалергічну, екологічно чисту, багаторазову, переробну коробку”, – зазначає авторка ідеї.

Наразі Вікторія Балтаг збирає кошти на реалізацію проєкту на Kickstarter. Режисерка вже зібрала чверть необхідної суми.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!