Міністр аграрної політики: збільшити експорт можливо завдяки інноваціям

0 41

Днями у Києві відбувся Другий Національний діалог про потенціал України для розвитку продовольчих систем. Політики, громадські діячі та представники міністерств обговорювали питання продовольчої безпеки та розвитку і трансформації продовольчих систем. Захід пройшов за підтримки ООН, повідомляє SEEDS.

У своєму вступному слові Роман Лещенко, міністр аграрної політики та продовольства України, зазначив, що на наразі важливим з огляду на зміни у економічних умовах господарювання стоїть питання зовнішньої торговельної експансії, в першу чергу через розвиток інноваційних технологій у аграрній сфері, при забезпеченні внутрішнього попиту. “Позиція уряду така: Україна повинна нарощувати виробництво, але при цьому забезпечити населення вільним доступом до якісних продуктів”, – додав він.

“Експорт за всіма видами продукції показує досить сильні результати. Але з іншого боку, прослідковується зв’язок з внутрішньою нестабільністю системи, що впливає на сприйняття України у світі. Національні діалоги щодо продовольчих систем дозволяють побачити загальну картину світового масштабу та зрозуміти, що ми не маємо якихось унікальних проблем, а іноді навіть навпаки. Завдання Діалогів полягає у спробі трансформувати внутрішню політику аби показати, що Україні є що додати до глобальних систем та популяризувати Україну як активного учасника процесу міжнародної торгівлі”, – сказав Тарас Качка, заступник міністра економіки України, торговий представник України.

Учасники також обговорили зони розвитку України на шляху до проактивної позиції на світовому ринку, а також визначили наступні кроки на шляху до амбітної цілі стати країною, що формує ринок.

“Напрям здорового харчування та дозвілля є майбутнім трендом для розвитку людства. Наша амбітна ціль, аби роль України на міжнародному рівні переросла з активного учасника до країни, що формує ринок”, – прокоментував Тарас Висоцький, заступник Міністр аграрної політики та продовольства України.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!