На фестивалі у Мукачеві обрали найкраще червоне вино  Закарпаття

0 415

Перші підсумки ювілейного, 25-го фестивалю “Червене вино” підбили у Мукачеві. Цей фест є найстарішим тематичним заходом на Закарпатті, а туризмознавці називають його одним із найпотужніших та найвідоміших.

На свято з’їжджаються найіменитіші винороби краю, а серед гостей – не тільки закарпатці, а й численні відвідувачі з різних куточків України та з-за кордону.

Тож, і перемогти у цьому конкурсі для виноробів – почесно, втім, вагомою є навіть сама участь у найвідомішому фестивалі вина.

У номінації “Найкраще червоне вино Закарпаття-2020” перемогу отримав ужгородський винороб Олександр Ковач. Переможний сонячний напій “Цвайгельт” зроблено з винограду, що вирощують на Берегівщині. І хоч цей сорт родом із Австрії, та і закарпатський клімат  прийшовся йому до вподоби.

Конкурс був зі сліпою дегустацією по 10-бальній шкалі, був 81 взірець, ніхто не знав, де які винороби є (всі були під номерками). 5 членів дегустаційної комісії, один фахівець був із Угорщини. Рішення суттєво не відрізнялися, загальний бал був виведений чисто математично.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією  Uzh Inform

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!