На початку року ціни на свиней і свинину залишатимуться високими

0 746

Протягом новорічного тижня попит на свинину помітно зріс, тому котирування свиней забійних кондицій також зросли. Ціни на свинину живою вагою коливалися в межах 49,5 – 50 грн за кілограм. Наступного тижня (з 3 по 9 січня) котирування залишатимуться на такому ж рівні, повідомляє SEEDS.

“Жвава ринкова активність напередодні зимових свят «підігріла» ціни на свиней забійних кондиції, тож цього тижня більшість операторів реалізовували товарне поголів’я на 2,5-4 грн за кілограм дорожче ніж попереднього. При цьому, епізодично зустрічалися і вищі ціни, тож середньоринкова позначка цього тижня сягнула 49,75 грн за кілограм. Виробники свинини відзначили чималий попит на додаткові об’єми, тож фактична реалізація товарних тварин перевищила заплановане у кінці минулого тижня. Це в свою чергу обмежило розміри товарних партій для реалізації у перший тиждень 2022-го для багатьох операторів”, – зазначають аналітики Асоціації “Свинарі України” (АСУ).

Читайте також: Стало відомо який регіон отримав найбільшу держпідтримку галузі тваринництва

Що ж до прогнозів на різдвяний тиждень, то в галузевій асоціації очікують на ринку стабільності. Через обмежену активність виробників ціни на свиней забійних кондицій залишатимуться високими.

“Наближення тривалих святкових вихідних прискорило початок торгів, тож вже у четвер частина операторів вже розписала свої об’єми за цьоготижневою ціною. Тому наступного тижня ціни на свиней забійних кондицій залишаться на рівні 49,50-50 грн за кілограм”, – повідомили в асоціації.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!