На Закарпатті розквітає унікальна Долина нарцисів

0 297

На Закарпатті з невеликим запізненням починає квітнути неповторна Долина нарцисів. Цьогоріч цвітіння затрималося на понад два тижні. Про це розповів закарпатський гід Сергій Прокоп.

За його словами, перші квіти розкрилися в Долині нарцисів під Хустом минулого тижня, на вихідних він із туристам фіксував тут до 50% відкритих бутонів.

“Утім, половина нарцисів в Долині іще в бутонах, вони розквінуть масово за кілька днів, тому сміливо прогнозуємо пік цвітіння на наступні вихідні, 22-23 травня”, – сказав Прокоп.

Він зауважив, що цьогоріч Долина нарцисів запізнилася із цвітінням і пропустила пікові потоки туристів на Закарпатті на початку травня, відтак, цвістиме переважно для місцевих.

“Іще один нюанс – цьогоріч через холодну весну квіти пізно розкрилися, але зараз уже достатньо тепло, то цвітіння буде недовгим. Тому радимо усім, хто бажає побачити Долину нарцисів в цвіту, поспішити”, – додав гід.

За його словами, наразі вхід на територію заповідника для дорослих коштує 25 гривень, дитячий та пільговий квитки – 15 гривень.

Цьогоріч у Долині нарцисів продовжується експеримент еколога Мішеля Якобі, який випасає в заповіднику стадо карпатських буйволів.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Укрінформу

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!