На Закарпатті визначили переможців першого дегустаційного конкурсу серед малих виноробів

0 125

На Закарпатті відбувся перший дегустаційний конкурс серед малих виноробів «Вина Срібної Землі». У дегустаційному конкурсі взяли участь 30 виробників з усієї області, які надали близько 150 зразків вина, пише SEEDS.

Захід провели відповідно до Правил міжнародних конкурсів з використанням спеціалізованої дегустаційної програми англійської компанії GustosLife, побудованої на технології блокчейн, яка унеможливлює фальсифікацію оцінок. Для визначення переможців залучили кваліфікованих і сертифікованих українських експертів та виноробів.

Переможцями в різних номінаціях стали такі виробники:

  • «Ігристі вина» — Карло Шош;
  • «Сухі білі вина (напівсухе)» — ФГ «Терруар» та Карло Шош;
  • «Сухі рожеві вина (напівсухе)» — ФГ «Терруар»;
  • «Сухі червоні вина (напівсухе)» — ФГ «Терруар» та Карло Шош;
  • «Солодкі вина» — Руслан Орос;
  • «Вино глядацьких симпатій» — ФГ «Терруар».

«Кожен наданий екземпляр — особливий, адже це кропітка робота малих виноробень, спеціалісти на яких вкладають душу в кожен етап виготовлення. Ця діяльність заслуговує поваги та уваги, тож завдяки цьому конкурсу ми й підтримуємо виноробів і даємо їм поштовх для подальшого розвитку.

Водночас таким чином популяризуємо локальних виробників, наближаємо розробку винної карти Закарпаття, відкраємо нові можливості для реалізації продукції.  До того ж захід — благодійний, адже кошти з аукціону, який буде наприкінці, спрямуємо для наших захисників», – розповів заступник голови Закарпатської ОВА Василь Іванчо.

Читайте також: В Україні спростили легалізацію виробництва крафтового алкоголю

Завдяки конкурсу вдалося зібрати понад півмільйона гривень, зазначив пізніше на своїй сторінці у Фейсбук Василь Іванчо. За його словами, гроші спрямують «на придбання транспорту для посилення матеріально-технічного забезпечення бійців».

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!