На Житомирщині вироблятимуть веганське м’ясо

0 1 526

У Баранівському районі Житомирської області навесні почнеться будівництво підприємства з нідерландськими інвестиціями що спеціалізуватиметься на виробництві штучного м’яса рослинного походження.

Про це на своїй сторінці Facebook повідомив голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко. За його словами, це свідчить про те, що інвестори зацікавлені у розміщенні своїх підприємств, представництв великих концернів на території Житомирщини.

«Можу твердо сказати, що як і у 2020 році, у новому році ми будемо прагнути і надалі ефективно співпрацювати з бізнесом: супроводжувати та підтримувати вже діючих інвесторів та активно допомагати тим, хто бажає пов’язати свій бізнес з нашою областю, легально та відповідально працювати задля розвитку Житомирщини», — заявив губернатор області. 

Інтерес до штучного м’яса в Україні зростає. Так, нещодавно компанія «АВК» повідомила про початок виробництва подібного продукту під брендом Dreameat. Також є інформацію про збільшення ввезення штучного рослинного м’яса іноземного виробництва в Україну.

Зазначимо, що у 2020 році обсяг капітальних інвестицій, які отримала Житомирщина, склав 6 млрд грн за рахунок чого було забезпечене створення понад 10 тисяч робочих місць.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!