Напередодні Нового року в Україні подорожчали яблука

1 429

З наближенням новорічних свят активність на українському ринку яблук поступово зростає, через це зростають і ціни, повідомляють аналітики проекту EastFruit.

Представники ритейлу розповідають, що закупівельна активність населення зростає щодня, хоча роздрібні ціни на яблуко також збільшуються. Водночас конкуренція за постачальника теж посилилася, в зв’язку з чим мережам довелося підвищити закупівельні ціни в даному сегменті.

Згідно з даними щоденного моніторингу проекту, сьогодні українські садівники відвантажують яблука від 10 до 16 грн/кг залежно від сорту та якості, а це в середньому на 8% дорожче, ніж тижнем раніше.

Як відзначають експерти проекту, українські садівники змогли підвищити ціну завдяки збільшенню попиту роздрібних мереж і оптових компаній на свою продукцію напередодні новорічних свят.

Також на формуванні цін позначилося скорочення пропозицій недорогого яблука з необладнаних сховищ. Найбільш затребуваними сортами яблука на українському ринку на сьогоднішній день є “Голден Делішес” і “Гала”.

Варто зазначити, що наразі яблуко українські садівники вже пропонують помітно дорожче, ніж напередодні новорічних свят минулого року. Наприкінці грудня 2018 року ціна на цю продукцію в Україні не перевищувала 8 грн/кг, що в середньому в 1,5 рази дешевше, ніж наразі.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією EastFruit

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Владимир пише

    Ну хотя бы вызвать у граждан Украины удивление, хотя бы сказать, что что то подешевело. Вот это был бы фурор.

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!