Напередодні Нового року в Україні подорожчали яблука

1 374

З наближенням новорічних свят активність на українському ринку яблук поступово зростає, через це зростають і ціни, повідомляють аналітики проекту EastFruit.

Представники ритейлу розповідають, що закупівельна активність населення зростає щодня, хоча роздрібні ціни на яблуко також збільшуються. Водночас конкуренція за постачальника теж посилилася, в зв’язку з чим мережам довелося підвищити закупівельні ціни в даному сегменті.

Згідно з даними щоденного моніторингу проекту, сьогодні українські садівники відвантажують яблука від 10 до 16 грн/кг залежно від сорту та якості, а це в середньому на 8% дорожче, ніж тижнем раніше.

Як відзначають експерти проекту, українські садівники змогли підвищити ціну завдяки збільшенню попиту роздрібних мереж і оптових компаній на свою продукцію напередодні новорічних свят.

Також на формуванні цін позначилося скорочення пропозицій недорогого яблука з необладнаних сховищ. Найбільш затребуваними сортами яблука на українському ринку на сьогоднішній день є “Голден Делішес” і “Гала”.

Варто зазначити, що наразі яблуко українські садівники вже пропонують помітно дорожче, ніж напередодні новорічних свят минулого року. Наприкінці грудня 2018 року ціна на цю продукцію в Україні не перевищувала 8 грн/кг, що в середньому в 1,5 рази дешевше, ніж наразі.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією EastFruit

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Владимир пише

    Ну хотя бы вызвать у граждан Украины удивление, хотя бы сказать, что что то подешевело. Вот это был бы фурор.

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано