Насіння овочевих та баштанних культур від провідного виробника Innovа Seeds USA тепер на ринку України

0 277

Іннова Україна, провідний постачальник насіння баштанних та овочевих культур, є офіційним представником Innovа Seeds USA, каліфорнійської компанії, яка має двадцятирічний досвід у сфері експорту професійного насіння овочів на ринки по всьому світу. Розташована у долині Сан-Хоакін, центрі насінництва та промислових ресурсів, Innova Seeds USA визнана у всьому світі як символ найвищої якості.

Досвід Innova Seeds USA, що охоплює два десятиліття на міжнародних ринках, та практичний підхід до потреб ринку роблять їх надійними партнерами. Швидкість виходу на ринок та якість послуг — це два ключових фактора, що роблять Innova Seeds USA неперевершеним гравцем на ринку насіння.

Компанія Innova Seeds USA cпівпрацює з багатьма дилерами по всьому світу, та представлена на ринках Центральної Азії, Близького Сході, Північної Африки, Центральної та Південної Америки. За останні п’ять років компанія розширила свою присутність на більш ніж 30 ринках по всьому світу та здобула низку нагород, включаючи премію Face of Trade Каліфорнійської торгової палати та особисте визнання губернатора Каліфорнії.Innova Seeds USA активно співпрацює з локальними селекціонерами та науковими інститутами з метою забезпечення сільськогосподарських виробників насінням інноваційних сортів та гібридів, які відповідають їхнім потребам.

Розуміючи необхідність удосконалення сортів зі стійкістю до певного пакета хвороб для кожного сегмента ринку, Innova Seeds використовує новітню технологію ідентифікації ДНК-маркерів для наукової оцінки або стійкості до хвороб, або проміжної толерантності для всіх своїх сортів/гібридів. Така технологія дозволяє швидко відстежувати потенційні сорти, впроваджувати численні технології на основі ПЛР для розробки та оцінки пов’язаних з цими ознаками молекулярних маркерів для поліпшення рослин і картування генів, щоб зв’язати молекулярні маркери з простими ознаками або QTL.

Бренд компанії є втіленням найвищої якості та виходить за рамки стандартів галузі. Метою компанії є перевершення очікувань ринку, коли мова йде про якість насіння, і ця обіцянка реалізується у кожній насінині, яка упакована та продається під брендом компанії Innova Seeds USA.Лінійка продуктів Innova Seeds, представлених в Україні, включає насіння таких культур, як кабачки, цукіні, кавуни, дині, томати, морква, баклажани, столові буряки, спаржева квасоля, капуста білокачанні та цвітна. Всі культури перевіряються на їхніх потенційних ринках, щоб відповідати локальним умовам вирощування. Фермери майже в усіх регіонах Україні вже мали можливість пересвідчитись у високих якісних показниках насіння та оцінити надзвичайну стійкість вирощуваних культур до більшості захворювань та толерантність до вірусів.

Запрошуємо до співпраці дилерів овочевих культур!

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!