Незабаром у продажу з’явиться «листове» молоко, яке можна буде надсилати в конвертах поштою

0 419

Неймовірні новини світу: німецький харчовий бренд Veganz запатентував унікальну технологію і готується до випуску нового продукту під назвою Mililk – це 2D-друковані листи, які можна перетворити на вівсяне молоко просто додавши води, пише SEEDS.

Продукт має вигляд квадратних аркушів карамельного відтінку. Вони мають розмір А4 і зручні до пересилання через поштові скриньки.

З кожного листка можна виготовити 500 мл вівсяного молока, а в упаковці за 17,99 євро достатньо аркушів для приготування 10 літрів. Споживач може відірвати стільки від листа, скільки потрібно, і змішати його з водою протягом 30 секунд, щоб отримати свіже вівсяне молоко.

Читайте також: Вчені винайшли їстівне нанопокриття із коноплі, яке подовжує термін зберігання свіжих продуктів

Листи містять вівсяний порошок, невелику кількість води, кокосову олію, ізолят нуту, ванілін і гелланову камедь, пише greenqueen.

Розробник продукту акцентує увагу на тому, що виробництво молочних аркушів має низький екологічний вплив на планету, а також скорочує кількість відходів. Споживач може приготувати саме стільки молока в конкретний період часу, скільки йому потрібно.


Молоко у такому форматі зручне для транспортування, адже решту 90% продукту мала б складати вода.


Крім цього нова технологія збільшує термін придатності молока до двох років!

Упаковка вівсяного молока складається лише з конверта, який можна переробити, на відміну від десятків Tetra Paks (у які пакують більшість рослинного молока) чи картонних коробок, які далі просто викинуть.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!