Онлайн-енциклопедія для фермерів з’явилася в Україні

0 73

Перша в Україні платформа аграрних знань «АГРОВІКІ» відкрита. Усі охочі вже можуть отримати будь-яку аграрну інформацію та матеріали щодо ведення бізнесу. Навчальні курси, вебінари, відео, статті, довідники для завантаження, повідомляє SEEDS.

«АГРОВІКІ» – аграрна вікіпедія, тому знає все! Нішеві культури, ринок землі, трав’яний бізнес, овочівництво, бджільництво, маркетинг та збут – це тільки декілька прикладів тем «АГРОВІКІ».

Серед спікерів: найкращі агрономи України, експерти з ринку землі та сертифікації, спеціалісти з маркетингу та продажів. Вони відкривають всі секретні «інгредієнти» гарної врожайності та успішного агробізнесу.

Тільки на «АГРОВІКІ» унікальні бізнес-інструменти для вашого підприємництва, які повністю або частково можуть замінити послуги бухгалтера, агронома: бізнес-калькулятори, калькулятор мінеральних добрив.

«АГРОВІКІ» – це майданчик для нетворкінгу, тут ви зайдете цілий каталог плодоовочевих компаній.

«АГРОВІКІ» створена саме для розвитку дрібного та середнього бізнесу у сільській місцевості. Реєструйтесь, дивіться, навчайтесь, поширюйте серед мешканців ваших регіонів, знаходьте цікаві бізнес-рішення саме для вашої місцевості.

Шукайте «АГРОВІКІ» тут – uhbdp.org

Платформу розробила команда Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), що фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA).

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!