Органічне верблюже молоко завойовує світові ринки

0 249

Альтернативи коров’ячого молока продовжують завойовувати ринок. В Австралії росте попит на органічне верблюже молоко.

Наразі верблюже молоко має досить високу вартість – його ціна перевищує коров’яче молоко в 12 разів.

Незважаючи на зростаючу популярність, власниця першої сертифікованої органічної верблюжої ферми Лорен Брісбен, зазначає у інтерв’ю ВВС, що прибуток не є її основною мотивацією.

“Ми мотивовані любов’ю. І наша філософія в управлінні молочною компанією відрізняється від філософії інших компаній. Ми розглядаємо верблюдів як членів нашої сім’ї і як колег, а не просто як худобу, або механізм в досягненні мети”, – говорить Лорен про свою ферму в Квінсленді. Брісбен зазначає, що верблюди розумні і добрі тварини, і при правильному підході, з ними дуже легко працювати.

Перші молочні ферми з верблюдами в Австралії відкрилися в 2014 році, і з тих пір ця галузь значно зросла, поширившись практично по всіх штатах. За даними фахівців, в 2016 році країна виробила 50 000 літрів верблюжого молока, в цьому ж році ця цифра збільшилася до 180 000 літрів на рік.

Однією з головних причин зростаючого інтереса споживачів до верблюжого молока є його можлива користь для здоров’я. У порівнянні з коров’ячим, воно більш багате на вітамін С, В, залізо, кальцій, магній і калій.

SEEDS.org.ua за інформацією Agri–Gator

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!