Органічний ярмарок під Києвом згуртував виробників органічної продукції зі всієї України

0 610

В день весняного рівнодення, в мальовничому музеї архітектури та побуту України під Києвом пройшов «Органічний ярмарок», пише SEEDS.

Організував подію «Клуб органічного землеробства». Цьогоріч ярмарок відбувався у новому форматі. Свої товари привезли сюди кілька десятків виробників з Усієї України.

«Приїхали з багатьох регіонів: і з Житомирщині, і з Вінниччини, є продукція з Закарпаття, кілька виробників із Харкова і Одеси», – розповіла  SEEDS Світлана Дерлеменко, організатор «Клубу органічного землеробства» в місті Васильків.

В рамках ярмарку відбулась чимала вставка-продаж товарів для органічного землеробства. А ще відвідувачів захопила різноманітна їжа, яка лікує: хліб на заквасці, борошно, крупи, сиродавлені олії, солодощі, мед і продукти бджільництва, фіточаї та органічні овочі. Звісно не обійшлось без виробів багатьох народних майстрів.В такому форматі, зі слів Світлани Дерлеменко, це перший фестиваль. Попередній проходив під час першого органічного форуму. Однак тепер організатори вирішили змінити його структуру і день для проведення ярмарку обрали зовсім невипадковий – на Новоліття.

«Новоліття (початок Нового року – ред.) – це традиційне свято ще наших пращурів. Ярмарок став продовженням цього свята. Ми разом зустрілися, щоб його відсвяткувати. Щоб у людей був гарний настрій. Щоб це був як поштовх на майбутні ударні дії в Україні, так і світі», – пояснює Світлана Дерлеменко.

«Клуб органічного землеробства» – організація, до якої входять чимало українців. Та й історія Клубу нараховує не один рік.

«До «Клуб органічного землеробства» входять більше 100 тисяч людей. Є більш активні учасники, і менш активні. Більшість – це дачники, селяни, садівники. Але є й фермери і навіть фірми. Є люди, які живуть в містах, і вирощують щось у себе на підвіконні в квартирах. Це все люди, які цікавляться органічним землеробством», – наголосила Світлана Дерлеменко.Ярмарок, як це було у старі часи, не минув без співів та музик. Було чимало майстер-класів. Вчили і фланкіровці шаблею, і коників з тіста ліпити, і плести капелюхи з соломи, і мотанки робити. Неймовірний Органічний ярмарок органічно об’єднав багатьох людей, небайдужих до “ЖИТТЯ в ГАРМОНІЇ з ПРИРОДОЮ”!

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!