Підтримати розвиток малого та середнього бізнесу в Україні збирається Люксембург

0 297

Люксембург готовий долучитись до програм підтримки малого й середнього бізнесу в Україні та розвитку “зеленої металургії”, пише SEEDS.

Про це йшлося під час зустрічі Першого віцепрем’єр-міністра України – Міністра економіки Юлії Свириденко з Міністром співробітництва та гуманітарних питань, Міністром економіки Люксембургу Францом Файо, повідомило Міністерство економіки України

“Для України надзвичайно важливо підтримувати розвиток мікро, малого й середнього бізнесу, який є драйвером відновлення економіки. І ключовим питанням в цьому є доступ підприємців до фінансових ресурсів. Ми вдячні нашим партнерам за готовність долучитись до програм стимулювання бізнесу, що надають їм можливість отримати доступне фінансування на здійснення інвестицій.

Також ми сфокусовані на розвитку переробної галузі, щоб постачати на світовий ринок не тільки сировину, а й більше готової продукції з високою часткою доданої вартості”, – зазначила Юлія Свириденко.

В свою чергу Міністр співробітництва та гуманітарних питань, Міністр  економіки Люксембургу Франц Файо висловив готовність долучити до підтримки приватного сектору в Україні Європейський інвестиційний фонд і Фонд майбутнього Люксембургу та провести відповідні експертні зустрічі.

Читайте також: В Україні стартує національна грантова програма для дрібних та середніх підприємців

Також він висловив зацікавленість в залученні до регіональних проектів з відновлення України, зокрема підтримки декарбонізації української металургії, переходу до екологічного виробництва сталі в Кривому Розі.

Окрім того, сторони обговорили співпрацю в розвитку цифрової інфраструктури, посиленні кібербезпеки, створенні платформи обміну даними.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!