Релоковані підприємства зможуть отримати до 800 тисяч гривень на розвиток власної справи

0 203

Благодійний фонд «Посмішка ЮА» оголосив конкурс на отримання фінансової допомоги для малого та середнього бізнесу Запорізької та Миколаївської областей, пише SEEDS.

Фінансування передбачає до 800 тис. грн для релокованих та місцевих підприємств, а також до 45 тис. грн гранту на розвиток власної справи для внутрішньо переміщених осіб і мешканців вказаних областей.

Щоб подати заявку на отримання 45 тис. грн гранту, необхідно мати досвід ведення власної справи, зареєстрований ФОП або бути готовим його відкрити. Перевагою у отриманні фінансування користуватимуться найбільш вразливі категорії населення, зокрема люди з інвалідністю або хронічними захворюваннями, сім’ї опікунів та багатодітні, одинокі батько або мати тощо.

Читайте також: Реальні доходи виробників лохини в Україні істотно знизилися

Аби претендувати на 800 тис. грн підприємство повинне бути офіційно зареєстрованим та таким, яке раніше не отримувало грантову допомогу. При цьому бізнес бере на себе зобов’язання створення або збереження мінімум п’яти робочих місць, повідомили у Фонді.


Термін подачі заявок – до 10 жовтня 2023 року включно.


Від однієї особи або бізнесу приймається тільки одна заявка. Рішення про надання гранту приймає конкурсна комісія, яка складається з представників партнерських організацій.

Проєкт реалізується в партнерстві з місією JERU (об’єднання міжнародних неурядових організацій Welthungerhilfe та Concern Worldwide) за підтримки Швейцарії через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва.


Консультації щодо програми можна отримати тут:

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!