Перший в Україні кооперативний молокозавод розпочав випуск продукції

0 225

В селі Утішків Красненької громади Львівської області запрацював перший в Україні кооперативний молокозавод «Набіл». Нині він випустив першу партію продукції з доданою вартістю – йогурт і кефір, пише SEEDS.

Про це повідомило на своїй сторінці посольство Канади в Україні. Завод збудували за фінансової підтримки уряду Канади.

«Інвестиція Канади в завод та робота SOCODEVI-Ukraine  допоможе забезпечити справедливу ринкову ціну на молоко та доступ фермерів до стабільних ринків збуту. Продукція вже надійшла до торгових мереж Львівщини та Івано-Франківщини», – йдеться у повідомленні на сторінці посольства.

Завод «Набіл» відкрили лишень у липні. У його будівництво, яке тривало 2,5 роки, інвестували 95 мільйонів гривень. З них 5 мільйонів – це кошти трьох кооперативів та кооперативного об’єднання «Рівноправність», які є власниками цього підприємства. Усі вони зі Львівщини та об’єднують понад 100 молочних господарств області.

Читайте також: Катастрофа на Ладижинському водосховищі: загинуло унікальне стадо племінного Азовського осетра


Свого часу керівництво заводу анонсувало, що за одну зміну там перероблятимуть 25 тонн молока, зібраного зі сотні молочних господарств Львівщини. У планах – збільшити потужності до 50 тонн молока за зміну. З нього будуть виробляти молоко, кефір, йогурт, масло та м’які сири.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!